Belka
Wtorek, 20 Listopada 2018   imieniny: Edyta, Edmund, Anatol
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

ZAWIADOMIENIE o terminie zebrań uczestników postępowania scaleniowego gruntów, położonych w obrębie Wygiełdów oraz części obrębu Jastrzygowice

Data publikacji: 2018-08-22, Data modyfikacji: 2018-08-22
A A AWydrukDrukuj  
 
Starosta Oleski podaje do publicznej wiadomości treść zawiadomienia nr GKM-I.042.1.29.016 z dnia 20 sierpnia 2018 r. o terminie zebrań uczestników postępowania scaleniowego gruntów położonych w obrębie Wygiełdów oraz części obrębu Jastrzygowice.

Pełna treść wiadomości na: powiatoleski.pl/2695/zawiadomienie-o-terminie-zebran-uczestnikow-postepowania-scaleniowego-gruntow-polozonych-w-obrebie-wygieldow-oraz-czesci-obrebu-jastrzygowice.html
powiatoleski.pl, Źródło artykułu: powiatoleski.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
oleski

Powiat oleski – powiat w województwie opolskim z siedzibą w mieście Olesno. W skład powiatu wchodzą gminy: Dobrodzień, Gorzów Śląski, Olesno, Praszka, Radłów, Rudniki, Zębowice. Główne rzeki to Stobrawa i Liswarta.

W powiecie sporą część, bo aż 1/3, stanową lasy. Dobrze rozwinięte jest tez rolnictwo.

Przykładowymi zabytkami powiatu są: Ratusz w Oleśnie, kościół odpustowy św. Anny, kościół pw. św. Michała, zabudowania dworskie w Dobrodzieniu, barokowy dwór w Gorzowie Śląskim, synagoga i cmentarz żydowski w Praszce oraz 500-letni kościół w Radawiach. Nie można zapomnieć także o licznych pomnikach przyrody. Dojazd do powiatu zapewniają drogi krajowe Katowice- Poznań oraz wiodące w kierunku Opola i Gliwic.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola