Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Inwestycje w gminie Olesno w 2018 roku

 
* Umowa na dofinasowanie rozbudowy oczyszczalni ścieków i sieci wodociągowo-kanlizacyjnej w Oleśnie została podpisana w dniu 29 stycznia br. w siedzibie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. MUZYKA: Kevin MacLeod: Midday Dance – na licencji Creative Commons Attribution (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) Źródło: incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100160 Wykonawca: incompetech.com/ Kevin MacLeod: Enchanted Valley – na licencji Creative Commons Attribution (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) Źródło: incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1200093 Wykonawca: incompetech.com/ Chris Zabriskie: The Temperature of the Air on the Bow of the Kaleetan – na licencji Creative Commons Attribution (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) Źródło: chriszabriskie.com/uvp/ Wykonawca: chriszabriskie.com/ Twin Musicom: Life in Romance – na licencji Creative Commons Attribution (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) Wykonawca: twinmusicom.org/

 


Olesno TV
 
Data pliku video: 2018-02-09, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
oleski

Powiat oleski – powiat w województwie opolskim z siedzibą w mieście Olesno. W skład powiatu wchodzą gminy: Dobrodzień, Gorzów Śląski, Olesno, Praszka, Radłów, Rudniki, Zębowice. Główne rzeki to Stobrawa i Liswarta.

W powiecie sporą część, bo aż 1/3, stanową lasy. Dobrze rozwinięte jest tez rolnictwo.

Przykładowymi zabytkami powiatu są: Ratusz w Oleśnie, kościół odpustowy św. Anny, kościół pw. św. Michała, zabudowania dworskie w Dobrodzieniu, barokowy dwór w Gorzowie Śląskim, synagoga i cmentarz żydowski w Praszce oraz 500-letni kościół w Radawiach. Nie można zapomnieć także o licznych pomnikach przyrody. Dojazd do powiatu zapewniają drogi krajowe Katowice- Poznań oraz wiodące w kierunku Opola i Gliwic.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola